Hakkımızda

          Biz PUSULA   ailesi olarak deri, mukavva, ahşap, pvc, kağıt ile çeşitli malzemeleri kullanarak, deri menü, hesap sümeni, Amerikan servisi, otel oda sümeni, otel imza sümeni, otel klasörleri, otel katalog kapakları, notluk, tv kumandalığı, deri tanıtım panoları, deri tepsi, deri çöp kovası, deri resim çerçeveleri ve çeşitli deri promosyon ürünleri tasarlayıp üretmekteyiz.

   

  Ürettiklerimizi elinize aldığınızda, el işçiliğinin giderek yok olduğu günümüzde insan sıcaklığına, doğallığına ve mükemmel ustalığa şahit olacaksınız...

   

  Grafik ve tasarım aşamasındayken işletmenizin dekorasyon disiplinine bağlı kalarak kurumsal imajınıza en uygununu tasarlayıp, el emeği ile birleştirip, içine duygu ve düşüncelerimizi de katarak üretim yapmaktayız.

   

   Amacımız siz değerli müşterilerimize sadece iyi ve kaliteli ürün satmak değil! Var olan marka değerinizi korumak ve artı değerler katmaktır. İşletmekte olduğunuz otel, resturant, cafe, bar, tatil köyünün dekoratif, kullanışlı ve hedef kitlenize imajınızı en iyi yansıtan görsel ürünlere sahip olmasını sağlamaktır.

   

  Hedefimiz, 30 yıla yaklaşan deneyimlerimizle üretimde kalite ve estetik anlayışına farklı bir yorum getirmek, sektörde örnek alınan tasarımlarla öncü olmayı sürdürmektir.

   

  Temennimiz yaşantınıza katacağınız menü ve otel ekipmanları ürünlerimizin de hedefinize hiç bir engel çıkmadan ulaşmanızda katkısının olmasıdır...

   

   Saygılarımızla...